דינה מבט למטה_edited

נעים להכיר
 

קצת עלי
נעים מאוד, אני דינה, גרה בזכרון יעקב עם בן זוגי ושני ילדינו, שם גם נמצאת הקליניקה שלי. אני מביאה איתי לקליניקה 20 שנים של עבודה טיפולית ותובנות שבאות מניסיון חיים. אני מטפלת אייפק מהראשונות בארץ, מטפלת בשיטת רות ווב קריל לשחרור קשרים אנרגטיים TM , בפרחי באך, תטא הילינג ועוד הרבה שיטות שלמדתי... לפעמים השיטות האלו יכולות לתת לך כנפיים בדיוק כשאת חושבת שאת שעומדת לפני תהום.

אז מה אני בעצם עושה?
הרבה פגישות איתי מתחילות במטופלת שאומרת "אני לא יודעת מה בדיוק את עושה"... והאמת, גם אני "לא יודעת בדיוק" אבל אנסה בכל זאת להסביר באופן כללי. אני קצת כמו טכנאי מחשבים שמגיעה כשהמחשב לא רץ כמו פעם, כשהדברים לוקחים יותר מדי זמן והמסך קופא לפעמים ותוקע את כל המערכת בדיוק בזמן הלא מתאים. אני עובדת עם שתי טכניקות עיקריות (מבחן שריר ומטוטלת) כדי לאבחן איפה התקלה, ואז נכנסים לפעולה אלה שעושים את העבודה באמת, ישויות האור שבוחרות לבוא לעבוד אתכן ולנקות את מה שצריך ניקוי. לפעמים זה נעשה ע"י מטוטלת מעל גלגל צבעוני, לפעמים בעזרת פתק שעליו רשומים המקומות שצריכים ניקוי, לפעמים בשיטות נוספות, אבל בסופו של דבר זה לא יותר מסובך או מסתורי מלבצע חיפוש בגוגל ולהפעיל תוכנת ניקוי ממש טובה :-) במסגרת המאמצים שלי להסביר למי שמתעניין את "אז מה את עושה באמת?", קצת אחרי שלב העיניים המזוגגות מפציע המבט שמבטא הקלה "אה...אז את מתקשרת!!!" ואני נאנחת אנחה פנימית ארוכה כי אני יודעת שעכשיו יש עוד רבע שעה של ניסיון להסביר את ההבדל בין חברים דמיוניים ומדריכים רוחניים. אז לא, אני לא מתקשרת. אני כן מקבלת מידע דרך כלים כמו מטוטלת מבחון שריר ולפעמים גם בדרכים אחרות שעוזרות לאדם לקבל תמונה רחבה ושלמה יותר של המציאות שלו, והכוונות (לא קביעות) לגבי דברים שהוא מתלבט בהם.

איך אני יודעת שזה עובד?
כי גם אני והמשפחה שלי מטופלים בעזרת אותם כלים, ואם על אדם סקפטי ומקורקע כמוני זה עובד, יש מצב שזה יעבוד גם על סקפטים מקורקעים אחרים. נכון שלא תמיד מה שאני עושה מתאים למה שאתן צריכות, וזו הסיבה שבכל פעם שמישהי פונה אלי אני בודקת האם אני והשיטות שלי מתאימות לה, ואם התשובה שאני מקבלת היא "לא" אני בודקת ומכוונת לשיטות ולמטפלים שכן.

איך הגעתי לזה בכלל?
הדרך שלי התחילה מזמן, לפני יותר מ-20 שנה כשמצאתי את עצמי להפתעתי לומדת קורס רפלקסולוגיה. ומרגע שהתחלתי העולם הזה של רפואה משלימה, רפואת גוף נפש ורפואת תדרים, לא הייתה דרך חזרה. אחרי סיום ארבע שנות הלימוד לתואר הבסיסי המשכתי ללמוד. שיטת אייפק, סוגים שונים של אבחון, שיטות אנרגטיות ושיטות מיסטיות. כל שיטה לקחה אותי למקום חדש, למרחב חדש ולתחומי עניין חדשים. ועל הדרך קרו החיים. עברתי בתים, ערים, מצבים צבירה אישיים ומשפחתיים... ולאורך כל הדרך מה שליווה אותי זה העיניין האמיתי שאני מוצאת בעבודה שלי ובאנשים שמגיעים אלי לטיפול. מבחינתי כל מי שמגיע אלי (ואני מקבלת את הרשות לעבוד איתו), נמצא שם כדי שנעשה כברת דרך משותפת. בחלק מהקטעים אני אוביל כי אני מכירה את השביל, בחלק הוא יוביל כי זה השביל שלו, וכל הזמן הזה שנינו בעזרת המדריכים ננסה לעשות את הטוב ביותר שאפשר כדי לשפר את המצב, או לפחות להרגיש טוב יותר לגבי מה שאי אפשר לשפר.

אשמח להקשיב לך ולעזור איפה שאפשר... מוזמנת להתייעץ איתי ולבדוק התאמה בטלפון 054-7600985